Výber kamery Hikvision

Ahojte. Mám 3 staršie 2mpx HDTVI kamery Hikvision a rovnako starší 2mpx záznamník DS-7204HQHI-F1. Chcel by som pripojiť ešte jednu kameru, teraz 5 mpx, nech mám dobudúcna už lepšiu kameru ak by som v budúcnosti zmenil záznamník. Bude mi fungovať 5mpx kamera na 2mpx záznamníku s tým že mi pôjde obraz z kamery 2mpx, alebo to nepôjde vôbec? Uvažujem nad touto 5 mpx kamerou - Hikvision DS-2CE17H0T-IT5F(3.6mm)(C), alebo ak to nepôjde tak 2mpx - Hikvision DS-2CE16D8T-IT3F(3.6mm). Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od adam62:

Ahojte. Mám 3 staršie 2mpx HDTVI kamery Hikvision…
@adam62 pokiaľ si kúpiš 5MPx kameru, musíš v nej nastaviť rozlíšenie 2MPx a potom ti dvr zoberie túto kameru, v tom nevidím žiadny problém. V buducnosti keď si zaobstaráš dvr s vyšším rozlíšením tak kameru prepneš do 5MPx. Pri kúpe kamery si pozri, či má možnosť aj nižšie rozlíšenie.
Odpovedať
Záznamník máš analógový, takže by si k tomu musel kúpiť analógovú kameru, čo je už dnes prežitok. Ja byť na tvojom mieste, buď by som vymenil hneď celý systém, alebo by som zohnal na bazoši 2MPx kameru a nepočítal s tým, že ju budem môcť neskôr použiť.
Odpovedať
Ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?